• Eesti
  • English

Kui Te soovite oma reklaami kasutada korduvalt ja erinevates kohtades, tasuks kaaluda reklaambänneri kasutamist. Bännerid trükitakse spetsiaalsele PVC-materjalile (valikus on erinevad PVC-kangad), millele lisatakse bänneri paigaldamise ja mahavõtmise lihtsustamiseks öösid. Saab valmistada ka vimplilaadseid bännereid, kus üleval- ja allservas on tunnelid alumiiniumtorude tarbeks. Materjalid on ilmastikukindlad, tugevad ja elastsed, neid on lihtne hooldada ja puhastada. Tuleb vaid valida sobiv bänneri liik. Bänneri näol saate kindlasti ühe soodsaima ja vastupidavaima reklaammaterjali.

PVC kangasbännerid – PVC kangasbänneri eelis on see, et teda saab hõlpsasti transportida, on lihtne puhastada ja on väga vastupidav. Kasutatakse nii sise- kui välireklaamina. Materjal kannatab korduvat kokku ja lahti pakkimist – saabkergelt kokku rullida ja kuskil teises kohas jälle üles riputada.

Võrkbännerid – sobivad suurteks pingutatavateks reklaamideks, kuna kangas on kerge ning laseb tuult läbi.

Satiinbännerid – kasutatakse sisetingimustes või erinetavel reklaamkonstruktsioonidel. Tänu spetsiaalsetele tekstiilivärvidele jäävad värvid nendel kangastel eriti erksad ja bännerid kaunid.

Lipukangas – väga efektne väliüritustel. Reklaam lipul või bänneril on nähtav mõlemalt poolt.


Kontor:

Tänassilma tee 15

Tel:

+372 552 4565

E-mail:

blueprint@blueprintmedia.ee

Aadress:

Kadakamarja tn. 21
76506 Saue
Estonia